Pregled backup bodovne liste - :. Portal KSS .:

Go to content

Main menu:

Backup Bodovne liste za 24.11.2016

- Kategorija: MUŠKARCI (SENIORI)
Ukupno bodova
r.br Ime i Prezime Zvanje Klub
Tisza Kup
Evropsko prvenstvo
Sakura Kup
Kju prvenstvo Beograda
Satoru Kurokawa Kup
Hungary Kup
Samurai Kup
Ekipno državno prvenstvo
Balkan Kup
Trofej Beograda
Alesandrija Trofej
Individualno prvenstvo Srbije
Ukupno bodova
86 1 Andrej Milošević 3 DAN Makoto kendo klub
3
0
2
2
8
16
0
3
0
29
6
17
86
69 2 Miloš Jovanović 4 DAN Kendo klub Beograd
14
0
0
0
13
12
0
6
0
10
0
14
69
57 3 Aljoša Vuksanović 4 DAN Makoto kendo klub
0
0
0
0
0
31
0
0
0
26
0
0
57
46 4 Uroš Bobić 3 DAN Kendo klub Beograd
13
0
0
0
0
5
0
6
0
8
0
14
46
41 5 Roglić Nikola 4 DAN Kendo klub Išin
4
0
0
0
11
0
0
0
0
6
0
20
41
38 6 Miodrag Dimić 2 DAN Kendo klub Beograd
14
0
0
0
5
3
0
5
0
6
0
5
38
35 7 Mladen Jeličić 4 DAN Kendo klub Kaišin
4
0
0
0
2
0
0
3
6
16
0
4
35
32 8 Dušan Kolundžija 4 DAN Kraljevski kendo klub
5
0
0
0
5
2
0
10
0
5
0
5
32
31 9 Aleksandar Novaković 3 DAN Kendo klub Kodokan
4
0
0
2
0
0
0
9
3
9
0
4
31
31 10 Mirko Stanisavljević 2 DAN Kendo klub Beograd
10
0
0
0
4
5
0
5
0
5
0
2
31
25 11 Damjan Jovanović 1 DAN Makoto kendo klub
0
0
0
0
0
0
0
4
7
4
5
5
25
23 12 Dušan Nikolić 3 DAN Kendo klub Kodokan
4
0
2
2
0
0
0
5
4
2
2
2
23
23 13 Aleksandar Jovanović 1 DAN Makoto kendo klub
1
0
0
0
2
0
0
0
7
5
5
3
23
21 14 Darko Perović 3 DAN Kraljevski kendo klub
0
0
0
2
4
1
0
8
0
3
0
3
21
21 15 Nikola Cvetanović 4 DAN Kraljevski kendo klub
3
0
0
0
0
6
0
12
0
0
0
0
21
20 16 Miljan Gregović 3 DAN Kendo klub Kodokan
0
0
0
0
0
0
0
7
0
6
5
2
20
19 17 Uroš Petković 3 DAN Kendo klub Beograd
0
0
0
2
4
2
0
5
0
4
0
2
19
19 18 Nikola Đurić 2 DAN Makoto kendo klub
4
0
0
1
2
0
0
3
0
5
0
4
19
16 19 Milan Jović 1 DAN Kendo klub Kaišin
1
0
0
1
2
3
0
1
3
3
0
2
16
15 20 Igor Vučković 1 DAN Kendo klub Mušin
0
0
0
1
6
0
0
3
0
0
0
5
15
14 21 Ivan Jovanović 3 DAN Sportski klub Katori
0
0
0
2
3
0
0
5
0
2
0
2
14
14 22 Milan Vidaković 2 DAN Kendo klub Kodokan
0
0
0
0
0
0
0
9
0
0
0
5
14
13 23 Stojan Savić 3 DAN Kendo klub Kaišin
2
0
0
0
2
3
0
1
0
3
0
2
13
13 24 Bojan Sarić 3 DAN Kokoro kendo klub
0
0
0
2
4
0
0
3
0
0
0
4
13
13 25 Dušan Arbutina 6 DAN Kraljevski kendo klub
0
0
0
0
0
3
0
10
0
0
0
0
13
10 26 Bojan Milovanović 1 DAN Makoto kendo klub
0
0
0
2
0
0
0
2
0
6
0
0
10
10 27 Vojin Milojević 4 DAN Kendo klub Beograd
0
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
5
10
9 28 Aleksa Jovanović 2 DAN Kendo klub Išin
2
0
0
0
4
0
0
0
0
1
0
2
9
9 29 Miroslav Stankov 2 DAN Makoto kendo klub
0
0
0
0
0
0
0
3
0
4
0
2
9
8 30 Boban Đurđanović 1 DAN Kendo klub Mušin
0
0
0
1
1
0
0
1
0
0
0
5
8
8 31 Pavle Vučković 3 DAN Kraljevski kendo klub
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
8
7 32 Stefan Marković 2 DAN Sportski klub Katori
0
0
0
0
0
0
0
6
0
1
0
0
7
6 33 Matija Vesnić 1 DAN Makoto kendo klub
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
6
6 34 Milutin Nikitović 4 DAN Kendo klub Kodokan
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
6
6 35 Veljko Đoković 3 DAN Kendo klub Kodokan
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
6
4 36 Vuk Stojanović 3 DAN Sportski klub Katori
0
0
0
0
0
0
0
3
0
1
0
0
4
4 37 Milan Bjedov 2 DAN Makoto kendo klub
0
0
0
0
0
0
0
2
0
2
0
0
4
3 38 Bojan Sarić 2 DAN Kokoro kendo klub
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
3
2 39 Željko Hotić 2 DAN Kendo klub Mušin
0
0
0
0
1
0
0
1
0
0
0
0
2
2 40 Milan Momirović 1 DAN Kendo klub Mušin
0
0
0
1
0
0
0
1
0
0
0
0
2
2 41 Čaba Pete 4 DAN Kokoro kendo klub
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
2
2 42 Radovan Kazimirović 3 DAN Kendo klub Kaišin
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2
2
2 43 Aleksandar Sužnjević 3 DAN Kendo klub Kaišin
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2
2
2 44 Slađan Stojković 1 DAN Kendo klub Mušin
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
2
1 45 Aleksandar Ješanović 2 DAN Kendo klub Beograd
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
1
1 46 Marko Milanović 1 DAN Sportski klub Katori
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
1

- Kategorija: MUŠKARCI (KJU)
Ukupno bodova
r.br Ime i Prezime Zvanje Klub
Tisza Kup
Evropsko prvenstvo
Sakura Kup
Kju prvenstvo Beograda
Satoru Kurokawa Kup
Hungary Kup
Samurai Kup
Ekipno državno prvenstvo
Balkan Kup
Trofej Beograda
Alesandrija Trofej
Individualno prvenstvo Srbije
Ukupno bodova
68 1 Dragan Mitrović 5 KYU Makoto kendo klub
0
0
25
5
0
0
0
2
0
14
20
2
68
59 2 Matija Vesnić 1 KYU Makoto kendo klub
0
0
18
0
0
30
0
2
0
7
0
2
59
49 3 Ognjen Živanović 1 KYU Kendo klub Kodokan
0
0
29
18
0
0
0
0
0
0
0
2
49
24 4 Bogdan Lutovac 3 KYU Kendo klub Beograd
0
0
0
9
0
0
0
0
0
13
0
2
24
19 5 Nikola Andrić 2 KYU Kendo klub Kaišin
0
0
0
15
4
0
0
0
0
0
0
0
19
16 6 Milan Mladenović 3 KYU Sportski klub Katori
0
0
0
6
2
0
0
5
0
3
0
0
16
11 7 Novak Drenovaković 4 KYU Sportski klub Katori
0
0
0
5
2
0
0
3
0
0
0
1
11
9 8 Dejan Vidović 4 KYU Kokoro kendo klub
0
0
0
9
0
0
0
0
0
0
0
0
9
8 9 Aleksandar Rajlić 2 KYU Makoto kendo klub
0
0
0
2
0
0
0
0
0
5
0
1
8
8 10 Aleksandar Topalović 1 KYU Makoto kendo klub
0
0
0
6
0
0
0
2
0
0
0
0
8
7 11 Andrija Stojković 2 KYU Sportski klub Katori
0
0
0
5
0
0
0
2
0
0
0
0
7
6 12 Azat Latypov 2 KYU Kendo klub Išin
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
1
6
6 13 Nikola Jovanović 2 KYU Makoto kendo klub
0
0
0
0
0
0
0
1
0
4
0
1
6
6 14 Dejan Vidović 3 KYU Kokoro kendo klub
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
2
6
6 15 Vladimir Petrović 4 KYU Kendo klub Išin
0
0
0
0
3
0
0
0
0
2
0
1
6
5 16 Aleksandar Milojević 3 KYU Sportski klub Katori
0
0
0
2
2
0
0
1
0
0
0
0
5
5 17 Željko Veljković 1 KYU Kokoro kendo klub
0
0
0
3
1
0
0
1
0
0
0
0
5
5 18 Radoslav Stanković 5 KYU Kendo klub Išin
0
0
0
0
3
0
0
0
0
1
0
0
5
5 19 Mihajlo Latinčić 2 KYU Kokoro kendo klub
0
0
0
2
0
0
0
3
0
0
0
0
5
5 20 Nenad Bozin 3 KYU Kendo klub Išin
0
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
5
4 21 Nikola Stanojević 2 KYU Kendo klub Mušin
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
4
3 22 Mihailo Radenković 3 KYU Kendo klub Beograd
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
1
3
2 23 Miroslav Špringelj 2 KYU Makoto kendo klub
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0
1
2
2 24 Petar Šeperac 4 KYU Kendo klub Beograd
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
2
2 25 Petar Šeperac 5 KYU Kendo klub Beograd
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
2
2 26 Slobodan Dodić 4 KYU Kokoro kendo klub
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
2
2 27 Slavoljub Jovanović 4 KYU Sportski klub Katori
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
2
2 28 Ivan Bisenić 4 KYU Kendo klub Beograd
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
2
2 29 Jovan Kolaković 5 KYU Kendo klub Beograd
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
2
1 30 Andrija Popović 3 KYU Sportski klub Katori
0
0
0
0
0
0
0
1
0
0
0
0
1
1 31 Aleksandar Milojević 4 KYU Sportski klub Katori
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
0
0
1
1 32 Nenad Božin 4 KYU Kendo klub Išin
0
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0
1
1 33 Vladimir Antović 4 KYU Kokoro kendo klub
0
0
0
0
0
0
0
1
0
0
0
0
1
1 34 Nemanja Jakonić 4 KYU Kokoro kendo klub
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
1
1 35 Aleksandar Martineši 4 KYU Kendo klub Beograd
0
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0
1
1 36 Stefan Rančić 5 KYU Kendo klub Mušin
0
0
0
0
0
0
0
1
0
0
0
0
1
1 37 Boban Minić 5 KYU Sportski klub Katori
0
0
0
0
0
0
0
1
0
0
0
0
1

- Kategorija: ŽENE (SENIORI)
Ukupno bodova
r.br Ime i Prezime Zvanje Klub
Tisza Kup
Evropsko prvenstvo
Sakura Kup
Kju prvenstvo Beograda
Satoru Kurokawa Kup
Hungary Kup
Samurai Kup
Ekipno državno prvenstvo
Balkan Kup
Trofej Beograda
Alesandrija Trofej
Individualno prvenstvo Srbije
Ukupno bodova
74 1 Biljana Stanojević 1 DAN Kendo klub Beograd
2
30
0
1
9
2
0
10
4
4
0
12
74
63 2 Tijana Ćirković 4 DAN Kraljevski kendo klub
3
30
0
0
0
0
0
6
0
5
0
19
63
39 3 Mila Madžarević 2 DAN Kraljevski kendo klub
2
30
0
0
0
2
0
5
0
0
0
0
39
36 4 Emina Mladenović 3 DAN Sportski klub Katori
0
0
0
2
6
0
0
8
0
4
0
16
36
35 5 Aleksandra Radojičić 1 DAN Makoto kendo Klub
0
30
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
35
32 6 Maja Gačanović 1 DAN Kendo klub Beograd
2
30
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
32
30 7 Jovana Marić 4 DAN Kraljevski kendo klub
0
30
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
30
9 8 Barbara Petrović 1 DAN Kraljevski kendo klub
1
0
0
0
0
0
0
4
0
1
0
3
9
4 9 Mariana Seke 2 DAN Kokoro kendo klub
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4
4
1 10 Aniko Erdoš 1 DAN Kendo klub Išin
0
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0
1
1 11 Lidija Rehlicki 1 DAN Kraljevski kendo klub
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
1

- Kategorija: ŽENE (KJU)
Ukupno bodova
r.br Ime i Prezime Zvanje Klub
Tisza Kup
Evropsko prvenstvo
Sakura Kup
Kju prvenstvo Beograda
Satoru Kurokawa Kup
Hungary Kup
Samurai Kup
Ekipno državno prvenstvo
Balkan Kup
Trofej Beograda
Alesandrija Trofej
Individualno prvenstvo Srbije
Ukupno bodova
97 1 Slađana Ćorović 1 KYU Kendo klub Beograd
2
30
0
19
12
11
0
8
0
3
0
12
97
13 2 Milica Popović 4 KYU Sportski klub Katori
0
0
0
1
2
0
0
5
0
3
0
2
13
13 3 Jelena Štulić 3 KYU Makoto kendo klub
0
0
0
6
0
0
0
2
0
2
0
3
13
13 4 Draga Vesković 3 KYU Kokoro kendo klub
0
0
0
12
1
0
0
0
0
0
0
0
13
12 5 Danica Spasić 5 KYU Kendo klub Mušin
0
0
0
8
0
0
0
4
0
0
0
0
12
11 6 Jovana Šijan 2 KYU Kokoro kendo klub
0
0
0
5
4
0
0
0
0
0
0
2
11
9 7 Teodora Dimitrić 1 KYU Kendo klub Išin
0
0
0
0
1
0
0
0
0
4
0
4
9
8 8 Jelisaveta Miletić 4 KYU Sportski klub Katori
0
0
0
1
1
0
0
5
0
0
0
1
8
8 9 Ivona Knežević 4 KYU Kendo klub Mušin
0
0
0
4
0
0
0
3
0
0
0
1
8
7 10 Mila Jovović 4 KYU Kendo klub Mušin
0
0
0
1
3
0
0
3
0
0
0
0
7
7 11 Dora Đokić 3 KYU Kendo klub Beograd
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
7
6 12 Milica Jagodić 3 KYU Kendo klub Išin
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
2
6
5 13 Jovana Milosavljević 4 KYU Sportski klub Katori
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
5
5 14 Danka Petković 3 KYU Kendo klub Mušin
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
5
4 15 Maja Pantić 3 KYU Kendo klub Išin
0
0
0
0
1
0
0
0
0
1
0
2
4
2 16 Dubravka Buncić 4 KYU Makoto kendo klub
0
0
0
0
0
0
0
1
0
0
0
1
2
1 17 Barbara Petrovic 6 KYU Kraljevski kendo klub
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
1
1 18 Gordana Gaković 5 KYU Kokoro kendo klub
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
1
1 19 Ivona Lajko 4 KYU Makoto kendo klub
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
1
1 20 Biljana Kotanjac 3 KYU Makoto kendo klub
0
0
0
0
0
0
0
1
0
0
0
0
1
1 21 Milena Ilić 2 KYU Kraljevski kendo klub
0
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0
1

- Kategorija: JUNIORI B (od 14 do 18 godina)
Ukupno bodova
r.br Ime i Prezime Zvanje Klub
Tisza Kup
Evropsko prvenstvo
Sakura Kup
Kju prvenstvo Beograda
Satoru Kurokawa Kup
Hungary Kup
Samurai Kup
Ekipno državno prvenstvo
Balkan Kup
Trofej Beograda
Alesandrija Trofej
Individualno prvenstvo Srbije
Ukupno bodova
36 1 Nikola Andrić 2 KYU Kendo klub Kaišin
0
0
0
20
10
0
0
0
0
6
0
0
36
22 2 Nemanja Tepavčević 4 KYU Kokoro kendo klub
0
0
0
9
1
0
0
0
0
0
0
12
22
19 3 Ognjen Pavkovič 4 KYU Makoto kendo klub
0
0
0
0
0
0
0
6
0
2
0
11
19
15 4 Maja Pantić 3 KYU Kendo klub Išin
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
15
15
13 5 Mila Jovović 4 KYU Kendo klub Mušin
0
0
0
5
7
0
0
0
0
0
0
1
13
13 6 Andrija Popović 3 KYU Sportski klub Katori
0
0
0
0
7
0
0
5
0
0
0
1
13
12 7 Novak Drenovaković 4 KYU Sportski klub Katori
0
0
0
2
4
0
0
4
0
0
0
2
12
8 8 Đorđe Stanojević 1 KYU Kendo klub Mušin
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0
8
5 9 Jelisaveta Miletić 4 KYU Sportski klub Katori
0
0
0
1
1
0
0
0
0
1
0
2
5
4 10 Danica Spasić 5 KYU Kendo klub Mušin
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
4
3 11 Dimitrije Nedeljkovi 4 KYU Makoto kendo klub
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3
3
1 12 Andrej Drmanović 1 DAN Makoto kendo klub
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
0
0
1
1 13 Milica Jagodić 3 KYU Kendo klub Išin
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
1

- Kategorija: JUNIORI A (od 9 do 13 godina)
Ukupno bodova
r.br Ime i Prezime Zvanje Klub
Tisza Kup
Evropsko prvenstvo
Sakura Kup
Kju prvenstvo Beograda
Satoru Kurokawa Kup
Hungary Kup
Samurai Kup
Ekipno državno prvenstvo
Balkan Kup
Trofej Beograda
Alesandrija Trofej
Individualno prvenstvo Srbije
Ukupno bodova
82 1 Nemanja Sibinović 1 DAN Makoto kendo klub
0
0
16
11
0
0
0
9
17
17
0
12
82
75 2 Stevan Pekeč 2 KYU Kendo klub Kaišin
1
0
0
16
7
0
0
11
13
12
0
15
75
67 3 Veljko Jovičić 2 KYU Kendo klub Kaišin
4
0
0
9
4
0
0
11
12
9
0
18
67
30 4 Veljko Karić 2 KYU Sportski klub Katori
0
0
0
9
3
0
0
4
0
2
0
12
30
18 5 Luka Ilić 3 KYU Sportski klub Katori
0
0
0
2
9
0
0
5
0
2
0
0
18
15 6 Andrej Drmanović 1 DAN Makoto kendo klub
0
0
4
2
0
0
0
7
2
0
0
0
15
5 7 Strahinja Ćajić 4 KYU Sportski klub Katori
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
2
5
3 8 Veljko Stojanović 4 KYU Sportski klub Katori
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
3
3 9 Strahinja Jovanović 5 KYU Kendo klub Mušin
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3
3
2 10 Dora Đokić 2 KYU Kendo klub Beograd
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2
2
1 11 Andrija Popović 3 KYU Sportski klub Katori
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
1
1 12 Miloš Borota 1 DAN Makoto kendo klub
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
0
0
1
1 13 Milutin Miličević 4 KYU Makoto kendo klub
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
1
.
 
Back to content | Back to main menu